Magic Login Link (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: minutes
lt: minutės

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: From name
lt: Siuntėjo vardas
