Magic Login Link (1.0.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Site name
ru: Название сайта

en: OR
ru: ИЛИ

en: minutes
ru: минут

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Enter your email address.
ru: Введите ваш email
