Magic Login Link (1.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Site name
tr: Site adı

en: OR
tr: VEYA

en: minutes
tr: dakika

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama
