Magic Login Link (1.0.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: OR
eu: EDO

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena
