Magic Login Link (1.0.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: OR
lv: VAI

en: minutes
lv: minūtes

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds
