Magic Login Link (1.0.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Site name
nl: Naam van de website

en: OR
nl: OF

en: minutes
nl: minuten

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: From name
nl: Naam afzender

en: From email
nl: Van e-mail

en: Enter your email address.
nl: Vul uw e-mailadres in.
