Magic Login Link (1.0.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: OR
pl: LUB

en: minutes
pl: minuty

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy
