Magic Login Link (1.0.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: OR
sv: ELLER

en: minutes
sv: minuter

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: Authentication
sv: Autentisering

en: From name
sv: Från namn
