Magic Login Link (1.0.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Site name
vi: Tên website

en: minutes
vi: phút

en: Authentication
vi: Xác thực

en: From name
vi: Tên người gửi
