Magic Login Link (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Site name
et: Saidi nimi

en: OR
et: VÕI

en: minutes
et: minutit

en: Authentication
et: Autentimine

en: Enter your email address.
et: Sisesta oma e-posti aadress.
