Magic Login Link (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: OR
hi: या

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
