Magic Login Link (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: OR
pt: OU

en: minutes
pt: minutos

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Authentication
pt: Autenticação

en: From name
pt: Nome do remetente
