Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
