Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Support
ja: サポート

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Node
ja: ノード

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Up
ja: 上へ

en: General
ja: 全般

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: narrow
ja: 狭小
