Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Node
sv: Nod

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: Up
sv: Upp

en: General
sv: Allmän

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: narrow
sv: smal
