Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.10) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Up
th: ขึ้น

en: General
th: ทั่วไป

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
