Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.11) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
