Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.14) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Components
ar: المكونات

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Up
ar: اعلى

en: By
ar: بواسطة

en: General
ar: عام

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
