Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.14) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
