Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10, 11 Theme (1.0.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to parent page
id: Ke halaman induk

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Comment
id: Komentar

en: Up
id: Ke atas

en: General
id: Umum

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Footer Bottom
id: Bagian Bawah Footer

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer

en: Primary menu
id: Menu utama
