Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.4) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Node
sk: Uzol

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Up
sk: Hore

en: General
sk: Všeobecné

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Head
sk: Hlavička

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
