Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10, 11 Theme (1.0.5) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Support
hu: Támogatás

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Node
hu: Tartalom

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Up
hu: Fel

en: By
hu: Beküldő:

en: General
hu: Általános

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: wide
hu: széles

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Social
hu: Közösségi

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: narrow
hu: keskeny

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)
