Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.7) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Node
bg: Материал

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: General
bg: Общи

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
