Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10 Theme (1.0.8) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Components
fi: Komponentit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Up
fi: Ylös

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: narrow
fi: kapea

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
