Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10, 11 Theme (1.1.1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
