Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10, 11 Theme (1.0.15) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Support
ca: Suport

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Layout
ca: Disposició

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Up
ca: Amunt

en: By
ca: Per

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Buttons
ca: Botons

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
