Mahi - Modern Multi-purpose Drupal 9, 10, 11 Theme (1.1.0) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Components
el: Συστατικά

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Up
el: Επάνω

en: By
el: Από

en: General
el: Γενικά

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: narrow
el: στενό

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
