Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: not set
it: non impostato

en: Message subject
it: Oggetto del messaggio

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
it: Impossibile mandare email. Contatta l'amministratore del sito se il problema persiste.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
it: Errore nell'invio della mail (da %from a %to con rispondi a %reply).
