Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Label
jv: Judul

en: Mail
jv: Surat

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
