Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Subject
ro: Subiect

en: Label
ro: Etichetă

en: Mail
ro: E-mail

en: Custom
ro: Personalizat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: not set
ro: nu este setat

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ro: Email-ul nu a putut fi trimis. Contactați administratorul sitului dacă problema persistă.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ro: Eroare la trimiterea email-ului (de la %from către %to cu răspuns către %reply).
