Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu
