Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Subject
bs: Naslov

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen
