Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه
