Mail (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Group
es: Grupo

en: Subject
es: Asunto

en: Label
es: Etiqueta

en: Mail
es: Correo

en: Custom
es: Personalizado

en: Email subject
es: Asunto del correo electrónico

en: Email body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: not set
es: sin establecer

en: Message subject
es: Asunto del mensaje

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
es: No se ha podido enviar el correo electrónico. Contacte con el administrador si el problema persiste.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
es: Error al enviar un correo electrónico (desde %from a %to en respuesta a %reply).
