Mail (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Label
sk: Označenie

en: Mail
sk: Pošta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Message subject
sk: Predmet správy
