Mail (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: not set
ar: غير محدد

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ar: غير قادر على الارسال , تواصل مع الموقع المسؤول في حال استمراريت المشكلة.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ar: خطأ في الارسال ( من %from  الى %to   للرد على %reply ).
