Mail (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
az: E-poçt göndərmək mümkün deyil. Problem davam edərsə, sayt administratoru ilə əlaqə saxlayın.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
az: E-poçt göndərilərkən xəta baş verdi (%from-dan %to ilə %reply.
