Mail (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
