Mail (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Label
cs: Popisek

en: Mail
cs: E-mail

en: Machine name
cs: Strojový název

en: not set
cs: nenastaveno

en: Message subject
cs: Předmět zprávy

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
cs: Nepodařilo se odeslat email. Pokud problém přetrvává, kontaktujte administrátora.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
cs: Chyba při odesílání emailu (z %from na %to s odpovědí na %reply).
