Mail (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή email. Επικοινωνήστε με το διαχειριστή του ιστοτόπου εάν το πρόβλημα συνεχίζεται.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
el: Σφάλμα κατά την αποστολή email (από %from προς %to με απάντηση-προς %reply).
