Mail (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Label
fi: Tunnus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Message subject
fi: Viestin otsikko

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
fi: Sähköpostin lähettäminen epäonnistui. Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään, jos ongelma toistuu.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
fi: Virhe sähköpostin lähetyksessä (lähettäjä %from vastaanottajalle %to vastausosoitteella %reply).
