Mail (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Label
gl: Etiqueta

en: Mail
gl: Correo-e

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe
