Mail (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: Group
id: Grup

en: Subject
id: Judul

en: Mail
id: Email

en: Machine name
id: Nama mesin

en: not set
id: tidak diatur

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
id: Tidak dapat mengirim email. Hubungi administrator situs jika masalah masih berlanjut

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
id: Kesalahan terjadi saat mengirimkan email (from %from to %to dengan reply-to %reply)
