Mail (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್
