Mail (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Label
lt: Etiketė

en: Mail
lt: Paštas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: not set
lt: nenustatyta

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Susisiekite su svetainės administratoriumi, jei problema kartojasi.
