Mail (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Group
mr: समुह

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
