Mail (8.x-1.2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Subject
ms: Subjek

en: Mail
ms: Mel

en: Machine name
ms: Nama mesin
