Mail (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Label
pl: Etykieta

en: Mail
pl: Poczta

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: not set
pl: nie ustawione

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pl: Wysłanie wiadomości e-mail jest niemożliwe. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany należy skontaktować się z administratorem.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
pl: Wystąpił błąd w trakcie wysyłania e-mail (od %from do %to z odpowiedzią do %reply).
