Mail (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Subject
ru: Тема

en: Label
ru: Метка

en: Mail
ru: Почта

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Email body
ru: Текст письма

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: not set
ru: не установлено

en: Message subject
ru: Тема сообщения

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ru: Не удаётся отправить e-mail. Свяжитесь с администратором сайта, если проблема повторяется.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ru: Ошибка отправки письма (от %from до %to с ответом для to %reply).
