Mail (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
